
Жіноча стильна сумка хмара на плече з металевим ланцюжком вишнева
1 075 ₴
- В наличии
- Код: 840
+380 (63) 379-08-08
Отдел продаж- +380 (67) 921-63-64Отдел продаж
- +380 (99) 519-19-34Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сумка хмара - клатч модна жіноча (в наявності кольори - чорний, вишневий)
Витягнута сумка - клатч із колоритним золотим ланцюгом. доповнена тонким плечовим ременем, що допоможе звільнити руки. Сумка виконана з гладкої матової еко шкіри, яка драпірується м'якими складками.
Сумка хмара якісна, м'яка, на одне відділення. Всередині одне відділення, оздоблення з еко шкіри, без додаткових кишень. Закривається на фермуар - магнітна застібка по типу жабки
Виробник: Китай.
Розмір: 35 см X 21 см X 10 см
✔ Колір: бордовий, чорний
Коричневий – уточнюйте. Одне велике відділення
✔ Фурнітура золото
✔ ремінь через плече та ланцюжок
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Экокожа |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пыльник |
Информация для заказа
- Цена: 1 075 ₴









