
Складна парасоля Автомат вишнева з абстрактним рисунком "Срібний дощ" Антивітер
710 ₴
- В наличии
- Код: CD 24-309
+380 (63) 379-08-08
Отдел продаж- +380 (67) 921-63-64Отдел продаж
- +380 (99) 519-19-34Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Жіноча парасоля бордова Автомат з абстрактним рисунком "Срібний дощ" Антивітер
Шановні покупці та відвідувачі нашого сайту.
Вся інформація на сайті має довідковий характер.
Звертаємо Вашу увагу на необхідність уточнити наявність того чи іншого забарвлення. Відстежити відповідність наявності забарвлення товару на складі та на сайті не завжди можливо.
Добротна, якісна, сучасна Жіноча парасолька невеликого розміру Автомат з абстрактним рисунком
Водонепроникна швидкосохнуча тканина парасольки поліестер
Матеріал каркасу: стрижень - сталь, спиці - карбон, закінчення спиць - вуглепластик
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Серебряный дождь |
| Страна производитель | Венгрия |
| Тип зонта | Складной |
| Механизм | Автомат |
| Пол | Женский |
| Количество сложений | 3 |
| Материал купола | Полиэстер |
| Материал корпуса зонта | Сталь покрытая краской |
| Материал спиц | Карбон, Фибергласс, Сталь покрытая краской |
| Количество спиц купола | 9 шт |
| Ручка | Прямая, пластик |
| Система "антиветер" | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Цвет | Бордовый |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр купола зонта | 98 см |
| Длина спицы | 56 см |
| Длина в сложенном виде | 32.5 см |
| Вес зонта | 485 г |
Информация для заказа
- Цена: 710 ₴





