
Жіноча парасолька з квіткою гербери напівавтомат на товстому карбоні сатін
581 ₴
- В наличии
- Код: CD726-5
+380 (63) 379-08-08
Отдел продаж- +380 (67) 921-63-64Отдел продаж
- +380 (99) 519-19-34Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Шановні покупці та відвідувачі нашого сайту.
Вся інформація на сайті має довідковий характер.
Звертаємо Вашу увагу на необхідність уточнити наявність того чи іншого забарвлення. Відстежити відповідність наявності забарвлення товару на складі та на сайті не завжди можливо.
Добротна, якісна, сучасна Жіноча парасолька невеликого розміру напівавтомат з квіткою.
Водонепроникна швидкосохнуча тканина парасольки сатин
Матеріал каркасу: стрижень - сталь, спиці - карбон, закінчення спиць - вуглепластик
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип зонта | Складной |
| Механизм | Полуавтомат |
| Пол | Женский |
| Количество сложений | 3 |
| Материал купола | Сатин |
| Материал корпуса зонта | Сталь покрытая краской |
| Материал спиц | Карбон, Сталь покрытая краской |
| Количество спиц купола | 9 шт |
| Ручка | Прямая, пластик |
| Система "антиветер" | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр купола зонта | 96 см |
| Длина спицы | 55 см |
| Длина в сложенном виде | 32.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 581 ₴



