Інтернет магазин Mirzontov.com.ua пропонує серію високоякісних парасольок, добротний, якісний, сучасний зонт невеликого розміру повний автомат у крапельку
Водонепроникна швидко сохнуча тканина парасольки сатин
Матеріал каркасу: стрижень - сталь, спиці - карбон, закінчення спиць - вуглепластик
Особливості: Покращений автоматичний механізм складання-розкладання: купол відкривається шляхом натискання кнопки на рукоятці; складається парасолька вручну до характерного клацання. Рукоятка виготовлена із пластику, на ній є невеликий шнурок, що дозволяє надіти парасольку на руку. Каркас парасольки виготовлений із міцних якісних матеріалів. Спиці з карбону забезпечують міцність та стійкість конструкції, запобігають пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії. Купол парасольки виконаний із сатину з водовідштовхувальним просоченням. Компактні розміри парасольки у складеному вигляді дозволять їй легко поміститися в сумочці, і не доставлять жодних проблем під час перенесення. До парасольки додається чохол.
Наявність тієї чи іншої моделі та кольору уточнюйте по телефону. Оскільки комплектація товару може змінюватися виробником, без попередження.
Вся інформація на сайті має довідковий характер. Звертаємо Вашу увагу на те, що відтінок виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Технічні особливості різних моніторів не дозволяють гарантувати точну передачу кольору. Колір та тон складно на 100% передати по фото.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiaba |
| Тип зонта | Складной |
| Механизм | Автомат |
| Пол | Женский |
| Количество сложений | 3 |
| Материал купола | Сатин |
| Материал корпуса зонта | Сталь покрытая краской |
| Материал спиц | Сталь покрытая краской, Карбон |
| Количество спиц купола | 9 шт |
| Ручка | Прямая, пластик |
| Система "антиветер" | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Голубой |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр купола зонта | 99 см |
| Длина спицы | 56 см |
| Длина в сложенном виде | 30.5 см |
- Цена: 581 ₴





