Інтернет магазин Mirzontov.com.ua пропонує серію високоякісних складаних парасольок на 12 спиць. Парасолька має підвищений захист від вітру. У нас ви знайдете найвищу якість. Парасолька повний автомат (відкривається з кнопки, купол парасольки закривається також кнопкою). Складається у три додавання. Тканина парасольки, виконана зі 100% поліестеру, яка відштовхує воду і бруд. Спиці парасольки виконані з високоякісної сталі та гнучкого фібергласу, що дозволяє при сильних поривах вітру убезпечити спиці від пошкодження. Ручка має приємну ергономіку, зручно розміщується в руці, виконана зі спеціального нековзного пластику. Все це дозволяє міцно утримувати парасольку під час експлуатації в руці. Наш інтернет магазин парасольок пропонує тільки товари високої якості, які ви можете купити собі та порадити своїм друзям.
Наявність тієї чи іншої моделі та кольору уточнюйте по телефону. Оскільки комплектація товару може змінюватися виробником, без попередження.
Вся інформація на сайті має довідковий характер. Звертаємо Вашу увагу на те, що відтінок виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Технічні особливості різних моніторів не дозволяють гарантувати точну передачу кольору. Колір та тон складно на 100% передати по фото.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Frei Regen |
| Тип зонта | Складной |
| Механизм | Автомат |
| Пол | Унисекс |
| Количество сложений | 3 |
| Материал купола | Полиэстер |
| Материал корпуса зонта | Сталь покрытая краской |
| Материал спиц | Сталь покрытая краской, Фибергласс |
| Количество спиц купола | 12 шт |
| Ручка | Крюк, пластик |
| Система "антиветер" | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр купола зонта | 100 см |
| Длина спицы | 56 см |
| Длина в сложенном виде | 33 см |
- Цена: 860 ₴










