
Жіноча шкіряна сумка-клатч велика з довгою ручкою через плече "чорна"
2 064 ₴
- В наличии
- Код: 73994
+380 (63) 379-08-08
Отдел продаж- +380 (67) 921-63-64Отдел продаж
- +380 (99) 519-19-34Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Жіноча повсякденна сумка - клатч із натуральної шкіри. Зручна та легка сумочка, яку можна носити в руці, на плечі, через плече,
Сумки шкіряні, рюкзаки Оптом та роздріб. Великий асортимент. Телефонуйте. Відповім на всі ваші запитання. Ціни різні
Жіноча сумка - клатч середнього розміру, якісний матеріал та фурнітура. Кількість основних відділень: - 1. Всередині дві накладні кишені та одна потайна на блискавці. Підклад текстиль.
Висота ручки – 12 см. У комплекті знімний плечовий ремінь. Його довжина регулюється (максимально – 129 см).
Довжина – 31 см
Висота – 20 см
Ширина дна – 9 см
В наявності 6 кольорів. хакі, коричневий, червоне вино, чорний, рожевий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Мягкая |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии, Отделение для мелочи, Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии, Отделение для телефона |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 064 ₴




