Парасолька-тростина двостороння на 16 спиць фіолетова
Двобічне забарвлення парасольки: Верх однотонний
Низ — срібло з принтом "фото Париж" "Пізанська вежа", "Тауерський міст"
Наявність того чи іншого забарвлення прохання уточнювати за телефонами:
Оскільки комплектація товару може змінюватися виробником, без попереднього повідомлення. Вся інформація на сайті має довідковий характер.

Тип парасольки: жіночий
Механізм: напівавтомат
Конструкція: тростина
Малюнок на куполі: однотонний
Довжина складеної парасольки: 92 см
Розмір розкритого купола: 114 см
Вага парасольки: 555 гр
Матеріал каркаса: карбон
Матеріал купола: полиэстер
Матеріал ручки: щільний поролон
Кількість спиць: 16
Особливості: Інтернет-магазин Mirzontov.com.ua пропонує серію високоякісних парасольок. Парасолька цієї фірми має підвищений захист від вітру. Ми маємо найвищу якість. Поєднання класичної форми, міцності матеріалів і зручної ручки-гачки створюють відчуття істинно британської респектабельності .
Більшість моделей парасольок обладнані системою Windproof — антивітер і карбоновими спицями Carbon.
Асортимент товарів постійно змінюється, у нас немає можливості оперативно оновлювати на сайті інформацію про наявність товару, Буває, що товар на сайті "в наявності", але фактично певного забарвлення в потрібний момент може не виявитися. На це є багато різних причин.Тому краще телефонуйте і уточнюйте по телефону інформацію щодо наявності позиції, що вас зацікавила.Наличие той или иной расцветки просьба уточнять по телефонам:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mario |
| Тип зонта | Трость |
| Механизм | Полуавтомат |
| Пол | Женский |
| Количество сложений | 1 |
| Материал купола | Полиэстер |
| Материал спиц | Карбон |
| Количество спиц купола | 16 шт |
| Система "антиветер" | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр купола зонта | 114 см |
| Длина спицы | 65 см |
| Длина в сложенном виде | 92 см |
- Цена: 699 ₴




