Жіночий зонт напівавтомат парасолька "Mario" Леопардовий
Шановні покупці та відвідувачі нашого сайту.
Звертаємо Вашу увагу на необхідність уточнити наявність того чи іншого забарвлення. Відстежити відповідність наявності забарвлення товару на складі та на сайті не завжди можливо.
Вся інформація на сайті має довідковий характер.
Добротний, якісний, сучасний Жіночий напівавтомат зонт Леопардовий
Матеріал каркасу: стрижень - сталь, спиці - карбон, закінчення спиць - вуглепластик
Парасолька має напівавтоматичний механізм складання-розкладання: купол відкривається шляхом натискання кнопки на ручці; складається парасолька вручну до характерного клацання. Ручка виготовлена із пластику, на ній є невеликий шнурок, що дозволяє надіти парасольку на руку тоді, коли це буде необхідно. Купол парасольки виконаний із сатину з грязе-водовідштовхувальним просоченням. До парасольки додається чохол. Парасолька жіночий напівавтомат 3 складання - це надійний захист від дощу та вітру. Простий та зручний в експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mario |
| Тип зонта | Складной |
| Механизм | Полуавтомат |
| Пол | Женский |
| Количество сложений | 3 |
| Материал купола | Сатин |
| Материал корпуса зонта | Сталь покрытая краской |
| Материал спиц | Карбон, Сталь покрытая краской |
| Количество спиц купола | 9 шт |
| Ручка | Прямая, пластик |
| Система "антиветер" | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр купола зонта | 96 см |
| Длина спицы | 56 см |
| Длина в сложенном виде | 32 см |
| Вес зонта | 455 г |
- Цена: 538 ₴



